AT SK CZ DE PL

Packline NX Prémium DL white

Packline NX Prémium DL white

Dostupnosť: skladom na predajni

  • Cena: 1290 € s DPH

Výrobca: Packline

Strešný box Packline NX Premium je exkluzívny produkt spoločnosti Packline. Určite oceníte sofistikovaný aerodynamický dizajn, ktorý pôsobí ako integrovaná súčasť automobilu. Rada boxov Packline NX Premium je vyrobená z laminátu miesto štandardne používaného ABS plastu a tak boxy dosahujú ešte lepšiu pevnosť a odolnosť, ktorú otestovali a potvrdili majitelia boxov v Nórsku, kde teploty v zimnom období dosahujú extrémne hodnoty.

Model NX Premium dL White je vybavený dvoma špeciálnymi vode-odolnými taškami Packline z kvalitného PVC materiálu s obsahom 37L a 60L s nastaviteľným ramenným popruhom.

tasky

 

Súčasťou boxu je aj LED osvetlenie s integrovaným senzorom pohybu a automatickým vypnutím.

 

Packline NX Premium určite zaujme otváracím mechanizmom Lift-Off. Na rozdiel od štandardu sa box neotvára z boku, ale zdvíha sa celé veko zo zadu. Tento spôsob dovoľuje pristupovať k naloženej batožine pohodlne z troch strán. Napríklad lyže tak môžu z boxu vyberať (vkladať) dvaja ľudia naraz. Nízka spodná nakladacia hrana uľahčí manipuláciu s batožinou v boxe.

open

Boxy Packline NX Premium je možné upevniť k strešným nosičom rýchloupínacím čeľusťovým systémom izi2connect, ktorý je kompatibilný so všetkými strešnými nosičmi na trhu. Na požiadanie Vám môžeme tento systém zameniť za systém upevnenia do T drážky easyfit.

packline

Technické údaje:

Vonkajšie rozmery
Dĺžka (cm) 215
Šírka (cm) 87
Výška (cm) 31
Vnútorné rozmery
Dĺžka (cm) 209
Šírka (cm) 82
Výška (cm) 29
Kapacita
Objem 430 litrov
Hmotnosť 29 kg
Farba biela
Uzamykanie áno

 

 

Prihlásenie