AT SK CZ DE PL

Späť

Novinka sekcia E-moto

Pridané: 20.05.2019 21:37:15 Počet zobrazení: 590

20 Máj 2019

Elektrické, ekonomické štvorkolky, motorky, skútre

Novinka sekcia E-moto

Novinkou v našom showroome je úžasný sortiment ekologických „približovadiel", ktoré neslúžia len na transport, ale aj na šport, hobby, zábavu, cestovanie.

V prvom rade by sme radi predstavili úžasné športové elektroštvorkolky. Súčasný silnejúci trend elektrifikácie priniesol ovocie aj v tomto segmente. Štvorkolky vďaka bezuhlíkovému motoru sú mimoriadne tiché, ekologické a ekonomické. Elektromotor má výhodu v tom, že má takmer lineárnu charakteristiku krútiaceho momentu, čo znamená že má veľmi vyrovnaný výkon od rozbehu po maximálnu rýchlosť. Elektroštvorkolky postupne naskladňujeme v širokom nielen rozmerovom, ale aj výkonnostnom spektre. Navyše najväčšie modely sú s homologizáciou, teda je možné používať na klasických cestách. Vďaka primeraným akumulátorom majú výborné hodnoty dojazdu.

Elektroštvorkolky pre deti  sú výbornou alternatívou pre tých, ktorí neradi rušia okolie zvukom z klasických spaľovacích motorov a zároveň by sa radi premávali aj po uliciach v obytných zónach, kde nepôsobia vôbec rušivo. Alternatívou sú aj krátke výlety po poľných cestách.

elktroštvorkolka

 Elektroštvorkolky bez homologizácie sú vhodné na nespevnené cesty, poľné a lesné cestičky. Vďaka tomu,  že sú mimoriadne tiché hodia sa aj napríklad pre rybárov, poľovníkov, ale vďaka svojej obratnosti a tichému chodu môžu slúžiť strážnikom väčších objektov pri pochôdzkach.

elektro

Okrem toho, že sú tiché, živé, ekologické, ekonomické sú  nenáročné na údržbu. V zásade jedinou väčšou investíciou je samotná kúpa.

Ďalším stupienkom sú elektroštvorkolky s homologizáciou, teda po pridelení EČV, môžu slúžiť aj na pozemných komunikáciách. Vďaka tomu sa ich využiteľnosť neuveriteľne násobí. Navyše sú k dispozícií s výkonným motorom 2200W. Samotný dojazd dosahuje vynikajúce hodnoty až 40-50km, samozrejme v závislosti od terénu, zaťaženia a spôsobu jazdy. 

e-štvorkolky

Štvorkolky nemajú ani reťazový ani kardaňový prevod, motor je umiestnený priamo na zadnej náprave. Súčasťou väčších modelov je aj ťažné zariadenie, ktoré môžete využiť na dodatočné príslušenstvo ako je nosič na bicykel, platforma pre transport tovaru, box na ťažné zariadenie, držiak na udice atď. 

motor

 

V rámci E-moto sekcie u nás nájdete aj športovo krosové elektromotorky pre mladých začínajúcich krosových jazdcov. Aj v tomto prípade je elektromotor tichý, výkonný, vďaka čomu je morka veľmi zábavná, ekologická a aj na poľných cestách neruší.

motorka

 

Poslednou novinkou v E-moto časti sú cestné elektrické skútre  s dojazdom až 60 km, výborným dizajnom a samozrejme elektromotorom s výkonom až 1800W. V premávke sú svižné, tiché a veľmi praktické na cestu do práce na nákupy.

elektrické skútre

E-moto e-shop

 

Diskusia

(0 komentárov)
Žiadne komentáre

Prihlásenie