Festival v Kálnici 2018

Pridané: 06.06.2018 20:53:06 Počet zobrazení: 2369

06 Jún 2018

Thule, Northline, Globber, Kalnica, Whispbar, Thule Chariot, WingBar, Motion XT,

Festival v Kálnici 2018

 

kalnica

Aj rok 2018 sa niesol v znamení „tešíme sa na Kálnicu". Všetci priaznivci bicyklovania, kolobežkovania, turistiky, ale aj rodinky s detičkami, ktoré sa tešia na výlety sa zišli  na bikefestivale v Kálnici. Kompletný tím SAMM Slovakia bol k dispozícií počas štyroch pomerne fyzicky náročných dní. Veľmi nás tešila Vaša účasť, Vaše praktické dotazy, informácie a predovšetkým Váš záujem o náš sortiment produktov.


Jednoznačným ťahúňom v záujme boli nosiče bicyklov na ťažné zariadenie. Tu sme predstavili aj novinky 2018  od Thule a to nosič VeloSpace XT 939,

velospace

 

 

rovnako aj Yakima JustClick 3 resp. Whispbar WBT3 boli neustále v rukách Vás, našich zákazníkov. Predstavili sme Vám aj  Buzz Rack Spark 3 – teda jeho nový vylepšený model  2018, kotrý ako ste všetci skonštatovali je výborný, praktický a jednoduchý z hľadiska užívania. Evidentne si spoločnosť Buzz Rack dala záležať, aby ich nosič výrazne konkuroval aj produktom vyššej cenovej kategórie. 

buzz


Pre veľké množstvo záujemcov o prepravu elektrobicyklov sme vystavovali aj špeciálny nosič na elektrobicykle – Cykell T21 resp. Whispbar WBT2.

cykell


Naživo ste sa mohli s nimi oboznámiť, vyskúšať, porovnať, čo  mnohým z Váš pomohlo pri zorientovaní sa v širokom spektre nosičov bicyklov na ťažné zariadenie. 

Pre mnohé rodinky boli lákadlom novinky od Thule a to detské cyklo-sedačky Thule Yepp a Thule RideAlong. Najme ich magnetický spôsob uchytenia bezpečnostného 5-bodového pásu, ten  mnohým vyslovene vyrazil dych. Tieto sedačky boli vyslovene lákadlom vďaka ich ľahkej konštrukcií a pevnosti. Nehovoriac o tom, že Thule Yepp je suverénym výťazom D-testu. 

thulethule
Veľký záujem vzbudili aj kolobežky Globber, ktoré patria v celosvetovom meradle ku kvalitatívnej a dizajnérskej špičke. Jediná chybička bola, že sme ich zobrali málo, už v sobotu večer ste nás kompletne vypredali :-).

Jednoznačným TOP žiadaným produktom bola kolobežka Globber 4in1. Kolobežka slúži detičkám od 15 mesiacov až do 6 rokov. Je to jediná kolobežka, ktorá rastie s Vašim dieťatkom. V prvej fáze je to posúvadielko. Neskôr odrážadlo, kedy dieťa začína pracovať s rovnováhou a ťažiskom. Nakoniec je to výborná detská kolobežka. 

globber

V Kálnici sme predstavli v premiére aj svetovú novinku spoločnosti Globber a to model ELITE SL. Nádherá kolobežka s funkcou rýchleho zloženia. Tú nám malý jazdci častokrát ani nechceli vrátiť na stánok.

globber

 

Veľmi nás tešil Váš záujem o úžasné cyklovozíky Thule Chariot Sport a Qeridoo. Všetky cyklovvozíky bolo možné si vyskúšať aj s "malým pasažierom", ktorý si to užíval častokrát najviac.

Thlule


Zaujímavým optickým lákadlom bol aj box Nortlhine Tirol SE, bol nalakovaný  špeciálnou farbou s impregnáciou fosforu čím sa dosiahla reflexnosť a box v noci vyslovene svietil. Mnohých z Vás zaujalo jeho karbónové dno, dizajn, zadné krídlo a hlavne cenová dostupnsoť. 


Nielen pekné počasie, ale aj príjemná atmosféra bola na nezaplatenie a preto sa na Vás tešíme aj  budúci rok.

Tím  SAMM Slovakia - Baška, Maroš, Aďa, Vít, Aleš, Maťo

Ďakujeme