Nortlhine ECOspace produkt roku 2018

Pridané: 02.03.2019 17:34:02 Počet zobrazení: 2006

02 Marec 2019

Ocenenie produkt roka 2018 pre stršný box Northline ECOspace

Nortlhine ECOspace produkt roku 2018

Fantastický úspech strešných boxov Northline

Unikátny strešný box Northline ECOspace získal na najrešpektovanejšom produktovom porovnávači Heureka.sk ocenenie produkt roku 2018.

 

Box vďaka svojmu športovo-dynamickému dizajnu oslovil širokú škálu zákazníkov. Vďaka dokonalej ergonómii a aerodynamickému čelu je box aj pri vysokých rýchlostiach stabilný a tichý, a preto sa stal spoľahlivým spoločníkom na dovolenkách. Dizajnovo ladí takmer s každým autom či už ide o malé mestské autíčka, prípadne SUV, ale aj rodinné minivany.

Na základe tohto fantastického úspechu sa spoločnosť Northline rozhodla v druhom štvrťroku 2019 natrvalo zaradiť do produktovej škály nový model Northline DualSpace (EVO Antracit)

ecospace

Tento model bude konštrukčne vychádzať z modelu ECOspace, bude však obojstranne otvárateľný (6 bodový centrálny zámok s oceľovými zámkami), bude mať bočné komfortné madlá, integrovaný závesný systém, posuvný drážkový upínací mechanizmus a bude obsahovať „T" sadu pre montáž na aerodynamické nosiče Whispbar.

Na záver by sme chceli vysloviť vďaku Vám, našim zákazníkom, vďaka ktorým slovenský  autobox Northline ECOspace nielenže získal toto ocenenie, ale takmer celý rok sa statočne držal na prvej pozícií segmentu strešných boxov. A nebol to ľahký súboj, súperil o priazeň spolu s ďalšími 180-timi strešnými  špičkových európskych výrobcov.