Strešný box KAMEI strešné boxy KAMEI na auto

Pridané: 27.02.2013 19:46:24 Počet zobrazení: 5385

27 Február 2013

Online predaj strešných boxov KAMEI. Strešné boxy KAMEI na auto.

Strešný box KAMEI strešné boxy KAMEI na auto

Predávame exkluzívné strešné boxy KAMEI, či už k pohodlnej preprave lyží, batožiny, alebo iného. Naša ponuka obsahuje všetky modelové rady tohto výrobcu.

Predaj strešných boxov KAMEI, ktoré sú najpredávanejšie autoboxy na svete. Strešný box KAMEI je využiteľný pre väčšinu vozidiel a áut. Najlacnejšie strešné boxy KAMEI. Lacné KAMEI strešné autoboxy sú najpopulárnejšie strešnými boxami na Slovensku.

Vysoko kvalitný strešný box vyššej triedy od renomovaného nemeckého výrobcu Kamei. Box Kamei Oyster  je vyrobený z kvalitného ABS plastu, vďaka čomu je box veľmi pevný a odolný voči UV žiareniu. Nosnosť boxu je 75 kg. Záruka na tovar až 6 rokov.

Box je vybavený rýchloupínacím systémom ClickFix. Pomocou tohto systému je zabezpečené pohodlné a bezpečné uchytenie boxu na základné strešné nosiče. Box je vhodný len pre hliníkové strešné nosiče s T-drážkou.

kamei

Box je spevnený výstuhami, ktoré zvyšujú nosnosť boxu až na 75 kg a zabezpečujú boxu vysokú odolnosť a pevnosť.

Centrálne zamykanie zabezpečuje prepravovaný náklad a samotný box proti krádeži. Strešný box je možné otvoriť z obchod strán, čo uľahčuje nakladanie a vykladanie nákladu. Otváranie a zatváranie boxu uľahčujú pomocné vzpery.

Strešné boxy Kamei patria medzi najkvalitnejšie strešné boxy na svete.