Strešné nosiče pre Hyundai

Pridané: 16.11.2019 20:06:50 Počet zobrazení: 875

16 November 2019

Shoroom s najširším výberom strenšných nosičov pre Hyundai

Strešné nosiče pre Hyundai

V našej špecializovanej kamennej predajni nájdete najširší sortiment strešných nosičov jedenástich svetových producentov strešných nosičov. Zo širokej ponuky si viete vybrať aerodynamické strešné nosiče v tvare krídla od Americkej Yakimi, úžasné strešné nosiče od Švédskeho giganta Thule, ale aj od rôznych serióznych európskych producentov (Turtle, Nordrive, Neumann, Aguri, Atera, ModulaCase, Diheng atď.

Na podstránke „Hyundai" nájdete strešné nosiče pre Hyundai a to pre všetky modely koncernu:

Strešné nosiče pre Hyundai Tucson – ktorý je kráľom SUV nielen v portfóliu Hyundai, ale vďaka svojmu výnimočnému dizazajnu, ergonómií a kvalite aj kráľom SUV všeobecne.

Nájdete u nás aj nosiče pre Hyundai i30 – najpredávanejšie rodinné kombi, ktoré je praktické, výborne vybavené a dizajnovo mimoriadne podarené a priestranné.

Rovnako aj nosiče pre vlajkovú loď– strešné nosiče pre Hyundai Santa Fe ako najväčšie SUV v portfóliu.

Prípadne aj strešné nosiče pre Hyundai i40, ktoré je obľúbené manažérske vozidlo, vyhľadávané pre svoju praktickosť a pohodlie.

Všetky nosiče sú k dispozícií aj na e-shope aj skladom v našom špecializovanom showroome v Ivánke pri Dunaji, ktorý je najväčší špecializovaný showroom na nielen strešné nosiče a boxy, ale aj iné šport, outdoor, hobby príslušenstvo.